فایل{تحقیق درباره هشت حديث در جهت امام هشتم }

فایل /تحقیق درباره هشت حديث در جهت امام هشتم / دابلیو آر|فایل|1735420|wry47087734|امام هشتم ,هشت حدیث,تحقیق درباره هشت حدیث در جهت امام هشتم
مشخصات مختصر و مفید این پست با عنوان تحقیق درباره هشت حديث در جهت امام هشتم قابل مشاهده می باشد برای دانلود به ادامه مطلب مراجعه نمایید .

این محصول در قالب ورد (WORD) و قابل ویرایش در 18 صفحه تهیه شده است. در بخش زیر برای اطلاع بیشتر از محتویات این فایل و اطمینان از خرید، مطالب چند صفحه آورده شده است. با مطالعه این بخش با اطمینان بیشتر خرید کنید.

لینک دانلود پایین صفحه

حضرت رضا از ما نيست آن كسي كه دنياي خود را براي دينش و دين خود را براي دنيايش ترك مي گويد حضرت رضاu : هر كس كه نعمت رساني مخلوقان را سپاس نگذارد در حقيقت خداي عزو جل راسپاسگذاري نكرده است.

حضرت رضا u:همانا به وضو و ضواهر شده تا چون بنده در پيشگاه خداوند قادرمتعال مي ايستد پاك باشد حضرت رضا u: هركس حضرت معصومه را با شناخت زيارت كند بهشت پاداش او خواهد بود . حضرت رضا u:آن كسي كه نقسش را محاسبه كند سود برده است و آن كسي كه از محاسبه نفسش غافل بماند زيان كرده است.

حضرت رضا u:دو گروه كه باهم روبروي مي شوند پيروزي با گروهي است كه گذشت بيشتري داشته باشد. حضرت رضا uهركس در ماه رمضان خشم خويش را نگهدارد در خداوند در قيامت خشم خود را از اونگه خواهد داشت. حضرت رضا u هيچ بنده اي حقيقت اديانش را كه مالي نمي كند مگر اينكه در او سه خصلت باشددين شناسي ، تديبر نيكوزندگي و شكيبايي در مصيبت ها وبلاها

مقدمه

حمد وسپاس بيكران خداي را كه توفيق تشرف وحضور در پيشگاه هشتمين حجت خدا وامام رئوف علي بن موسي الرضاu را به همراه دوستانمان نصيب ما گردانيدو به سعادتي عظيم نايمان آورد. چنانچه مي دانيم زيارت امري وارتباطي دروني با امام است لذا شايسته است كه دركمال ادب و تواضع و خشوع انجام گيرد چرا اگر معتقديم امام درهمه حال شاهد وناظر بر ماست وبرهمين اساس است كه شهادت مي دهيم امام ما را مي بيند كلام ما را مي شوند و سلام ما را بدون پاسخ نمي گذارد حالدر عطاف فرشتگان كه در بيان اهل دل و ملجاء مومنان صادق حضور يافته ايم چه زيباست كه از لحظه لحظه اي آن توشه برگيريم و ذخيره آخرتمان كنيم .

آداب عملي زيارت

1-قصد قربت در زيارت

2-شناخت ومعرفت امام u در حد مقدور

3- زيارت با مال حلال

4-دوري از گناه

5- نيكي كردن به همراهان و ياري نمودن آنها

6- با طهارت بودن (وضو يا غسل )

7- پوشيدن لباس پاكيزه

8- حضور قلب داشتن و فروتن بودن

9- خوش بو نمودن بدن ولباس

10- اجاره ورود طلبيدن(اذن دخول )مطالب دیگر:
📎نظام سلامت📎نظام شايستگي درشركت ملي گاز ايران📎نظام مراقبت بیماریهای قابل پیشگیری با واکسن📎نظام معاينات سلامت شغلي📎نظام مهندسي و استانداردهاي توليد و توسعه نرم‌افزار نماتن📎نظام مهندسي و استانداردهاي توليد و توسعه نرم‌افزار📎نظام های ارزشیابی سلامت📎نظام های تامین اجتماعی📎نظام های مراقبت📎نظام هاي اقتصادي📎نظام هاي سلامت و هماهنگی📎نظامهای عرضه خدمات📎نظرات اندیشمندان غربی درباره قرآن کریم📎نظریه اسناد📎نظریه پردازی در فلسفه📎نظریه رشد شناختی ویگوتسکی📎نظریه رفاه اجتماعی📎نظریه سیبرنتیک قشربندی📎نظریه سیستم اجتماعی📎نظریه سیستمهای عمومی📎نظریه کنش متقابل نمادین📎نظریه مجموعه های فازی و كاربردهاي آن در مهندسي صنايع📎نظریه های تدریس یادگیری📎نظریه های یادگیری رفتاری پاولف ، ثرندایک و اسکینر📎نظریه ی انتخاب