فایل{چگونه توانستم انگیزه دانش آموزان کلاس سوم را با استفاده از پژوهش و فناوری بالا ببرم؟}

فایل /چگونه توانستم انگیزه دانش آموزان کلاس سوم را با استفاده از پژوهش و فناوری بالا ببرم؟/ دابلیو آر|فایل|31027857|wry47087734|چگونه,توانستم,انگیزه,دانش,آموزان,کلاس,سوم,را,با,استفاده,از,پژوهش,و,فناوری,بالا,ببرم؟,چگونه توانستم انگیزه دانش آموزان کلاس سوم را با استفاده از پژوهش و فناوری بالا ببرم؟, چگونه توانستم انگیزه دانش آموزان کلاس سوم را با استفاده از پژو
مشخصات مختصر و مفید این پست با عنوان چگونه توانستم انگیزه دانش آموزان کلاس سوم را با استفاده از پژوهش و فناوری بالا ببرم؟قابل مشاهده می باشد برای دانلود به ادامه مطلب مراجعه نمایید .


دانلود ورد با موضوع دارای 27 صفحه و با فرمت .doc و قابل ویرایش و آماده برای ارائه ، چاپ ، تحقیق و کنفرانس می باشد.

تعداد صفحه : 27 صفحه


فرمت فایل: ورد .doc و قابل ویرایش


آماده برای : ارائه ، چاپ ، تحقیق و کنفرانس

قسمتی از متن نمونه:
وزارت آموزش و پرورش
اداره كل آموزش و پرورش استان ....
اداره آموزش و پرورش شهرستان......
عنوان اقدام پژوهی :

نام و نام خانوادگي مولف اول/مجری اصلي :
پست سازمانی :
رشته تحصیلی :
آخرین مدرک تحصیلی :
دوره تحصیلی :‌
سمت فعلی :
شماره پرسنلی :
شماره همراه :
عنوان


اين ‏كه من روى مسائل مربوط به دانش‏آموز و آموزش و پرورش و مسائل تحصيل و تربيت، اين همه تكيه مى‏كنم و هرجا و با هر كسى كه احساس بكنم به نحوى با مسائل تعليم و تربيت ربط دارد ارتباط برقرار مى‏كنم و نظرم را مى‏گويم، دنبال كار را مى‏گيرم، به خاطر اين است که من از آينده مى‏ترسم
.
تقدیم به :
همه ی معلمان که ایثار کارشان و صبر مرامشان است ، آنانی که افق دیدگانشان عزت ایران و اقیانوس دل هاشان آکنده از عشق به فرزندان معصوم این مرز و بوم است . بی آن که از ایشان نامی باشد ، نام و نشان این مرز و بوم ثمره ی مجاهدت های آنان است ،آخرتشان مملو از اجر و الطاف الهی باد .تشكر و قدرداني:
اينك كه اين اقدام پژوهی به لطف ايزد منان به اتمام رسيده بر خود لازم مي دانيم كه از همه كساني كه طي اين پژوهش با راهنمايي و مساعدت خويش مارا ياري كرده اند تشكر نماييم. و جهت ارائه نظرات مفيد و ارزنده شان و وقتي كه در روند هدايت پژوهش داشته اند متشكريم.

چکیده
کارشناسان علوم تربیتی معتقدند در صورتی که کودکان مستعد در شرایط مناسب آموزش دیده و فعالانه در جریان یادگیری شرکت داشته باشند در آینده به مبتکران و نوآورانی مبدل خواهند شد که سهم وافری در فرایند پیشرفت و توسعه علمی در ابعاد منطقه ای و ملی و بین المللی ایفا می کنند . با انجام پژوهش در مقطع متوسطه می توان میزان یاد گیری افراد را افزایش داد . بنابراین باید پژوهش به کودکان آموزش داده شود تا در آینده شاهد تحقیقاتی کاربردی و پر بار باشیم ..بنابراین برای ایجاد و تقویت روحیه پژوهشگری در محیط پرورشی مدرسه باید به کودکان اجازه سوال کردن داده شود و در پاسخ به سئوال آنها معلمان باید بروند یاد بگیرند و اگر پاسخش را پیدا نکردند از دیگران بپرسند ، اما هیچگاه استعداد نوجوان را کور نکنند و در تقویت فرهنگ و تحقیق کوشش و سعی وافی بنمایند. توجه به این اصل اساسی در نظام آموزشی و برنامه ریزی درسی ما را به رویکرد مهم و نوینی به نام رویکرد پژوهش محور روبرو می سازد. در اقدام پژوهی حاضر بنده قصد دارم انگیزه دانش آموزان کلاس سومم را با استفاده از پژوهش و فناوری بالا ببرم.
کلیدواژه :
انگیزه -دانش آموزان -کلاس سوم- - پژوهش -فناوری
مقدمه
فرهنگ و تفکر پژوهشی به مجموعه الگو های رفتاری یک فرد پژوهشگر گفته می شود که شامل دانش، عقاید، هنر، اخلاق ، آداب و هرگونه عادت و توانایی ناشی از انگیزه علمی است و او آنها را به عنوان عضوی از جامعه علمی از روح جستجوگری و عقل نقاد و عقل جمعی کسب می کند. از شاخصه های این فرهنگ غنی عبارتند از : تفکرنقاد ، تفکرخلاق ، ارزیابی ، استنتاج ، کاوشگری ، تحلیل ، روشمندی، طرح مسئله ، حل مسئله ، دانش کاربردی ،استدلال ، سوال کردن و تجربه کردن.در واقع طرح تحقیقات در سطح دانش آموزی و نقش آن در ارتقای پژوهش در سطح ملی و منطقه از مهمترین راهکارهایی است که می تواند از نظر نیروهای انسانی تاثیر بسزایی در توسعه سیاسی، اجتماعی ، اقتصادی و فرهنگی داشته باشد . هدف این سطح از تحقیقات را می توان تقویت تمایل و گرایش روحیه کنجکاوی و حقیقت طلبی دانش پژوهان و اعطای مهارتهای ضروری برای دستیابی به پژوهش و کشف مجهول و یافتن حل مسئله در دانش آموزان دانست.
...


مطالب دیگر:
📜دانلود مبانی نظری و پیشینه تحقیق تاریخچه مواد مخدر📜پاورپوینت آموزش کورل دراو📜پاورپوینت بایوس چیست؟📜پاورپوینت آموزش Free Hand📜پاورپوینت بررسی راهكارهای عملی فعالسازی كارگاه های كامپیوتر مدارس📜دانلود مبانی نظری و پیشینه تحقیق تاریخچه مطالعات تاب آوری📜پاورپوینت پایگاه داده چند رسانه ای📜دانلود مبانی نظری و پیشینه تحقیق مهریه در اسلام📜دانلود مبانی نظری و پیشینه تحقیق پیش بینی مدیریت📜دانلود پاورپوینت پشته Stack📜دانلود مبانی نظری و پیشینه تحقیق پژوهشگری معلمان📜پاورپوینت تاثیر فناوری اطلاعات در ایجاد اشتغال پایدار📜دانلود مبانی نظری و پیشینه تحقیق بازی رایانه ای📜دانلود مبانی نظری بازنمایی تفاوت های جنسیتی در سینما📜دانلود مبانی نظری قدرت در نگاه مارکسیسم، نخبه گرایان و...📜دانلود مبانی نظری و پیشینه تحقیق اهمیت مالیات📜پاورپوینت داده کاوی الگوهای تکرار شونده در جریان داده ها📜پاورپوینت داده کاوی جریان داده ها با درختهای تصمیم گیری📜فایل پاورپوینت سیستمهای دودویی📜پاورپوینت شبكه های فعالیت📜دانلود مبانی نظری و پیشینه تحقیق امکان سنجی تحقق📜دانلود مبانی نظری و پیشینه تحقیق الگوهای ارتباطی خانواده و انگیزش پیشرفت📜دانلود مبانی نظری و پیشینه تحقیق افسردگی چیست📜دانلود مبانی نظری و پیشینه تحقیق اعتیاد به مواد مخدر📜دانلود مبانی نظری و پیشینه تحقیق اشتیاق شغلی